KONST / Litografier / Färglitografi 10515119
nr 1051 5119
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Norrskär, 269/299, signerad, motivet: 33x45
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 22 augusti 2016
kl 19:20:06
22/8 11:46:31
500 kr
22/8 19:15:07
22 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist